Of ya, of pöf :/

İnsanın hareketlerini neden yaptığını açıklaması ne kadar sinir bozucu bir şey bi bilseniz. Neyse açıklamaya çalışayım. Malum insanlar ile istediğimiz gibi konuşamıyoruz, yanlış anlaşılmamak için tabi bunlar.

Bakalım nereden başlasam:

  • Yürür iken bazen dalıyorum uzaklara, o yüzden etraftaki çoğu kişiyi görmem. Aslında görürüm. Ama ne anlatacaksın, selam versen bir türlü vermesen bir türlü
  • Sağa sola yürürken bakarım mesela, aslında bu göz egzersizleri, hızlı okuma için. Malum fazla yapamıyorum, sebebine gelince: Ben Dragon Ball izlerdim, burada çok hızlı hareket ettiklerinden dolayı Ki ye odaklanırlar ama bi yandan da gözlerini oynatırlar. Filmin etkisinde kalmış demesinler diye göz egzersizlerini bıraktım. Aslına bakarsanız filmdeki göz oynatmaları, sadece çocuklarda maçı izliyor izlenimi yaratmak için. Çünkü Ki yi göz ile takip edemezsin.
  • Gelelim Telefonuma, telefonumda ben radyo dinliyorum. Normal analog radyo. Uygun bir şarkı arıyorum. Canımı sıkan bir şey duyduğum an frekansı değiştiriyorum. Sokakta beni görenler sanki farklı bir evrende bir yaşam belirtisi arıyor, sanıyor olabilir. Napalım filmin etkisinde kalan çok insan var :/
  • Arada bir çantalı oluyorum. İçinde spor malzemelerim var. Tabi bir de atlama ipi. Neyse hocam dedi burada bırakabilirsin diye bıraktım fazla ısrar etmedim. Malum iş yerinde cihazın içine koyunca içindekileri görüyorlar. Beni kendini asacak sanmış olabilirler. Ya manyak mısınız siz? Ben yaşamaya çalışıyorum.
  • Bazen olduğum yerde hareket ederim. Bunun sebebi de; ben hayatım boyunca hareket edemedim. Bedenimi kullanmasını öğrenmeye çalışıyorum. İstediğim gibi hareket ettiremiyorum. Benim hiçbir şeyden korkum yok ama bedenim sözümü dinlemiyor.
  • Giyimim bazen Matrix filmindeki gibi görünebilir. Merak etmeyin ben o filmden esinlenerek giyinmiyorum. Benim giyinme tarzım genelde öyle. Sırf o filmin etkisinde kaldı demesinler diye istemediğim şekillerde giyinmeye çalışıyorum. Gardrop hazırlayamadım kendime. Bir yapay zekaya bile yenilen biri benim nasıl favorim olabilir sizce 🙂
    Keanu Reeves’e sözüm yok, onu severim 🙂

Son olarak şunu da yazayım. İnsan olun sadece, art niyetli kim varsa benden uzak dursun. Bu bir tehdit filan değil, bu sadece kendi iyiliğiniz için olan bir söz.

Birbirinizin inançlarına saygı gösterin yeterli.